تنظیمات ترموستات و کیفیت خواب شما

طبق پژوهش های اخیر نشان می دهند که چنانچه می خواهید خواب شبانه خوب و با کیفیتی داشته باشید درجه حرارت خانه بسیار مهم تر از نور میباشد. در حالت ایده آل، درجه حرارت اتاق خواب شما باید در حدود ۱۸ درجه سانیگراد در هنگام خواب باشد. متخصصان گرمایش و سرمایش ما می توانند به شما کمک کنند که تنظیمات ترموستات خود را در دمای مطلوب خود در حالی که در حال خواب هستید را حفظ کند.

وقتی که در رختخواب در حال تلاش برای چرت زدن هستید، درجه حرارت بدن شما شروع به کم شدن می کند و درجه حرارت پیشنهاد شده در بالا می تواند در حقیقت کمک کند. اگر اتاق شما خنک است، نه گرم، خوابی بسیار راحت تر خواهید داشت. تنظیمات ترموستات خیلی کمتر یا بالاتر از آنچه توصیه می شود می تواند منجر به بی حسی بودن شود و همچنین می تواند کیفیت مرحله ای که در آن شما رویا می بینید را تحت تاثیر قرار دهد.

اگر مشکلی در خواب شبانه خود دارید، اکنون ممکن است زمان نصب یک سیستم HVAC جدید باشد. با ارتقاء کولر گازی یا سیستم گرمایش خود، شما قادر خواهید بود شما می توانید دمای اتاق مطلوب خود را تنظیم کنید و از خواب راحت لذت ببرید.

تنظیمات ترموستات و کیفیت خواب شما

<<شرکت تاسیسات باما با بیش از ۷ سال تجربه در زمینه تجهیزات کنترل و اتوماسیون ساختمانی و صنعتی در ایران ، در زمینه خدمات،‌ طراحی و اجرای انواع تاسیسات ساختمانی و صنعتی و همچنین فروش انواع تاسیسات و تجهیزات ساختمانی و صنعتی میباشد و آمادگی خود را در خدمت رسانی به هموطنان عزیز اعلام می نماید. و بهترین های ترموستات را برای شما هموطنان آماده فروش کرده است.>>

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ی خرید تجهیزات کنترل و اتوماسیون ساختمانی و صنعتی با شرکت تماس حاصل فرمایید.

Summary
Review Date
Reviewed Item
تنظیمات ترموستات و کیفیت خواب شما
Author Rating
51star1star1star1star1star